EY_Logo_Beam_RGB

Profesinių paslaugų bendrovė – audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, valdymo ir sandorių konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse.  Pagal Universum tyrimą – tai patraukliausias šios srities darbdavys. EY vienija daugiau kaip 600 joje dirbančių specialistų ir priklauso pasauliniam „EY“ tinklui. EY ieško studentų, norinčių įgyti patirties ir siekti karjeros lyderiaujančioje Didžiojo ketverto bendrovėje. Jei esi energingas, veiklus, ambicingas – laukiame Tavęs jau šiandien savo komandoje!

Ambicinga, veržli tarptautinė logistikos įmonė, kurios sėkmė – tai nuolatinis tobulėjimas, paremtas ne tik žodžiais, bet ir mokymų programomis, moderniomis personalo valdymo sistemomis, profesionaliais kolegomis, iš kurių galima ne tik mokytis, bet ir pačiam dalintis savo idėjomis ir iniciatyva. Visada svajojai dirbti tarptautinėje įmonėje? Junkis prie mūsų! Girteka Logistics suteikia galimybę dirbti multikultūrinėje aplinkoje: čia gali sutikti daugiau nei 20 skirtingų tautybių atstovų.

Viena didžiausių profesinių paslaugų bendrovė – teikianti audito, mokesčių ir verslo konsultavimo paslaugas. Įmonėje daug dėmesio skiriama draugiškos darbo aplinkos kūrimui, todėl tavęs laukia ne tik darbas su patyrusiais komandos nariais, bet ir smagios veiklos su kolegomis. Įmonė rūpinasi darbuotojų mokymais, tad jeigu Tu nori dirbti prie realių projektų su užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonėmis, o po praktikos dar ir likti dirbti įmonėje  – KPMG laukia Tavęs!

Gjensidige“ yra antra didžiausia draudimo grupė Šiaurės ir Baltijos šalyse, turinti savo filialus Latvijoje bei Estijoje. Įmonė  Lietuvoje teikia platų ne gyvybės paslaugų spektrą asmens, turto, transporto ir kitose srityse žmonėms ir verslui. Šiuo metu Baltijos šalyse dirba apie 1000 darbuotojų, tačiau įmonė nuolat auga ir ieško Tavęs, proaktyvaus ir smalsaus praktikanto!

Veikianti 40-yje jurisdikcijų, skaičiuojanti 75-us veiklos metus ir turinti daugiau nei 7000 darbuotojų globaliai (Vilniuje – daugiau nei 400), CITCO teikia finansines, apskaitos, teisės, fondų administravimo paslaugas anglų kalba. Suteikiame puikias galimybes pasisemti patirties ir žinių, kurias galėsite panaudoti visame pasaulyje! Mes ieškome smalsių žmonių, norinčių tobulėti, ir vertiname įvairius – tiek darbinius, tiek asmeninius – pasiekimus.

Close Menu