Programa

Paskubėk ateiti pirmas, nes tavęs lauks dovanos!

Susipažink su kitais dalyviais bei įmonėmis. Sveikinamąjį žodį tars – Gabrielius Landsbergis.

Vienas įdomiausių galimybių susipažinti su įmonės veikla per praktinius užsiėmimus. Dirbtuvės yra vedamos profesionalių įmonės atstovų, o kiekviena užduotis paremta realiomis verslo situacijomis. Todėl šioje dalyje jūsų laukia komandinis darbas ir interaktyvios užduotys.

Nepamiršk išnaudoti šio laiko naujų pažinčių su įmonėmis ir dalyviais mezgimui.

Interviu – tiesiausias kelias į išsvajotą praktiką. Ar sugebėsi per 10-15 min pateikti save kaip tinkamą ir motyvuotą kandidatą? Nepamiršk būti nuoširdus ir pasidomėti įmonėmis, nes per 1 valandą tu galėsi nueiti net į kelis interviu!

Nesinori į interviu? Išnaudok laiką prasmingai ir būtinai ateik į mokymus „Kaip mentorius gali atskleisti tavo potencialą“ su LT Big Brothers?

Šios mugės tikslas nėra rinkimas tušinukų ar saldainių iš įmonių. Įmonių atstovai atvyko į renginį susipažinti su potencialiais praktikantais ir galimai ateities darbuotojais. Todėl nebijok, prieik pirmas ir užmegzk naudingas pažintis.

Aktyvus tavo dalyvavimas negali būti nepastebėtas. Todėl lik iki renginio pabaigos ir atsiimk prizus, kuriuos tau dovanos mūsų rėmėjai!

Close Menu